İdari Şartname Çevirisi ve İdari Şartname Tercümesi

İdari Şartname Çevirisi ve İdari Şartname Tercümesi Hizmeti

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kuruldugu günden bu yana tüm tercüme hizmetlerinde olduğu gibi idari şartname tercüme ve idari şartname çeviri işlemlerinde uygun fiyat, hız ve kalite kriterlerinde hizmet vermektedir.

İdari Şartname Nedir?

İhalelerin yapılması istenilen idari kuralların düzenlendiği metinlere idari şartname denir.

İdari şartnameler yapılacak ihalede eğer yabancı menşeili firma bulunuyor ise bu firmanın resmi diline ya da ortak dil olarak İngilizce idari şartname tercüme ve İdari şartname çeviri işlemi yapılır.

Bunun dışında ihalelerde iki tür şartname düzenlenir. İdari şartnameler idari ve yasal konuları ele alırken teknik şartnameler ise teknik detaylar ve ihaleden beklenilen fonksiyonları ele alır.

Şartnamelerde belgelendirme ile ilgili konular yer almaktadır. Talep edilen belgelerin rekabet ortamına engel olmaması gerekir.

İdari şartnamelerde teknik şartnamede olduğu gibi teknik konular ve rakamlar yer almaz.

İdari şartnameler, idari konuları ele alması sebebi ile büyük bir titizlikle uzman kişiler tarafından düzenlenmelidir.

Aynı şekilde idari şartname tercüme ve idari şartname çeviri işlemi bu alanda deneyimli ve uzman tercüme kadrosu tarafından ele alınmalıdır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi idari şartname tercüme ve idari şartname çeviri işlemlerinde terminolojiye hakim, anadil düzeyinde dl bilgisi olan tercüme ekibine sahiptir.

Bu konuda yılların deneyim ve birikimine sahip Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana tüm deneyim ve bilgi birikimini EN 15038 Hizmet Kalite Standartları prosesine uygun olarak yürütmektedir.

Son teknolojiyi kullanarak müşteri paneli sayesinde müşterilerine şeffaflık ve güveni sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme yıllardır sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi uygun fiyat ve kaliteyi bir arada sunarak yıllardır sorumluluklarının bilincinde hizmet sürdürmektedir.

Müşteri talebi doğrultusunda yeminli idari şartname tercüme ve noter yeminli idari şartname tercüme işlemlerinde de profesyonel yaklaşım göstermekte ve anlık çözümler üretmektedir.

İdari şartname tercüme ve idari şartname çeviri işlemleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Gönderiyi Paylaş!