Mahkeme Evrakları Tercümesi  ve Mahkeme Evrakları Çevirisi

Mahkeme Evrakları Tercümesi  ve Mahkeme Evrakları Çevirisi  

Kurumsal Tercüme uluslararası platformda hizmet veren ve tüm terminolojilerde olduğu gibi mahkeme evrakları tercümesi ve mahkeme evrakları çevirisi hizmetinde de uygun fiyat, kalite ve hız unsurlarını bir arada sunmaktadır.

Farklı ülkelerde yapılan evliliklerin sonlanmasının ardından edinilen mahkeme kararları başka bir ülkede herhangi bir işlemde kullanılmadan önce boşanma kararı tercüme ve boşanma kararı çeviri işlemi gerçekleştirilmelidir.

Her hukuki evrak gibi boşanma kararları da ağır dile sahiptir. Bu nedenle boşanma kararı tercümesi ve boşanma kararı çevirisi işlemleri alanında uzman ve deneyimli hukuki tercümanlar tarafından yapılmalıdır.

Kurumsal Tercüme markası bünyesinde hukuk eğitimi almış ve anadil düzeyinde dil bilgisine sahip tercüman ve editörler görev yapmaktadır. Mahkeme evrakları tercümesi ve mahkeme evrakları çevirisi yapılırken müşteri talebi doğrultusunda yeminli mahkeme evrakları tercümesi ve noter yeminli mahkeme evrakları çevirisi işlemi yapılmaktadır.

Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği’ne kayıtlı bulunan yeminli hukuki tercüman kadrosu ile Şişli Perpa Ticaret Merkezi’nde anlık ve kaliteli hizmet sunan Kurumsal Tercüme merkez ofisi Perpa Ticaret Merkezi’nde bulunan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi markasıdır.

Kurumsal Tercüme projelerini EN 15038 Hizmet Kalite Standartları prosesine bağlı olarak yürütmektedir. Müşteri memnuniyeti ve kalitenin ilk sırada yer aldığı Kurumsal Tercüme form 184 tercümesi, tebligat tercümesi, mahkeme ifadesi tercümesi, gerekçeli karar tercümesi gibi tüm mahkeme evrakları tercüme ve resmi evrak tercümesi hizmeti sağlamaktadır.

Kurumsal Tercüme, boşanma evrakları tercümesi ve boşanma evrakları çevirisi dışında;

  • Aile mahkemesi
  • İş mahkemesi
  • Kadastro mahkemesi
  • Tüketici mahkemesi
  • İcra Hukuku Mahkemesi
  • Fikri Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi
  • Asliye Hukuk Mahkemesi
  • Sulh Hukuk Mahkemesi

Evraklarının hukuki tercüme ve hukuki çeviri işlemleri konusunda hizmet sağlamaktadır.

Mahkeme evrakları tercümesi ve mahkeme evrakları çevirisi hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Gönderiyi Paylaş!