Kurumsal Tercüme Hakkında


Kurulduğu günden bu yana etik değerlerine bağlı kalarak tercüme sektöründe profesyonel ve kaliteli tercüme hizmeti sağlamayı amaç edinmiş olan Kurumsal Tercüme, uzun yılların getirmiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile sektördeki varlığını sürdürmektedir. Kurumsal Tercüme ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim şekli yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak Kurumsal Tercüme dünya genelinde yaptığı iş birlikleriyle Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir.

Video Tanıtım


Vizyonumuz


"Hizmet verdiğimiz alanlarımızda lider olmak, nitelikli kadrolar oluşturarak istihdam sağlamak, verimliliğimizi , kalitemizi ve karlılığımızı ölçülebilir olarak arttırmak, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlamak, güncel yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek uygulamak, değerlerimizden ve kaliteden ödün vermeksizin rekabet etmek, referans olmak vizyonumuzdur."

Vizyonumuz

Misyonumuz


"Hizmet verdiğimiz alanlarımızda referans olmak, değerlerimiz ve kalite politikamızdan ödün vermeksizin ilkeli ve dürüst çalışarak belirlediğimiz hedeflerimize ulaşabilmek misyonumuzdur."

Misyonumuz