ACİL TERCÜME ve ACİL ÇEVİRİ


ACİL TERCÜME ve ACİL ÇEVİRİ

Globalleşen dünyada, sınırlar ortadan kalkmakta olup eğitim, yaşam, iş hayatı gibi birçok konuda bireyler ve kurumsal sınırlar ötesine ulaşmaktadır. Sınırların ötesine ulaşmak için atılan ilk adımda ortadan kalkması gereken ilk unsur dil farkı olup ortak iletişim sağlanmalıdır. Kurumsal Tercüme diller ve kültürler arasında köprü vazifesi görmektedir. Bazı durumlarda tercüme ihtiyacı çok kısa sürede gerçekleşmesi beklenen olaylara maruz kalmaktadır.

Beklenen ya da öngörülen süreçten daha erken ve daha kısa zamanda ya da son ana kadar ertelenmiş bir durumun son anda çözülme çabasında acil çeviri veya acil tercüme talebi oluşmaktadır. Şirketlerin yurtdışında bir partner arayışı ve partner ya da ortaklık sürecinin sözleşme imzalanması sırasında ortaklık sözleşme çevirisi, yurtdışında eğitim almak isteyen veya erasmus programı kapsamında başka bir ülke vizesi almak adına hazırlık yapan ve son anda vize evraklarınızın çevirisine ihtiyaç duyan, katılmak istenilen bir ihale için acil olarak ihale evraklarının çevirisi, katılmcı olunacak bir fuar organizasyonu için katalog ve broşürlerinizin çevirisi, firma yüzü olan web sitesinin yurtdışı pazarda firmayı temsil edebilmesi için hedef ülkenin dilinde çevirisi, Kurumsal Tercüme şirketi bu ve bunun gibi tüm tercüme ihtiyaçları  doğrultusunda en etkin ve kaliteli çözümü sunmaktadır. İletişimin ve hareketliliğin artık çok hızlı olduğu günümüzde özellikle yoğun ve aktif iş dünyası içerisinde dakikaların bile ciddi önem arz ettiği şirketlerin tercüme ihtiyaçlarının acil olarak yerine getirilmesi gerekmektedir. Standart tercüme projeleri iş akışına göre teslim tarihi belirlenirken, Kurumsal Tercüme acil çeviri veya acil tercüme ihtiyaçlarında talep edilen teslim tarihinde proje tercümesini tamamlayıp kaliteden ödün vermeden çözüm ortaklarına ulaştırmaktadır. Projelerin aciliyetine ve yapılacak işlemlere göre projede çalışacak ekip oluşturulur ve kurumsal müşteri temsilcisi gözetiminde acil tercüme projeleri talep edilen hızda ve kalitede tamamlanır.

Müşteri odaklı bakış açısıyla acil tercüme projeleri Kurumsal Tercüme şirketine ulaştığı andan itibaren profesyonel çözüm ortaklığı yapabilmek adına şirkete özel çözümler profesyonel ekibimiz tarafından sunulacaktır.

Acil tercüme projeleriniz için daha detaylı bilgi almak için 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :