Fuar Tercümanlığı


Fuar Tercümanlığı Hizmeti veya Fuar Tercümesi

Fuar, aynı sektöre bağlı ana üretici ve yan sanayicileri bir araya getirmek amaçlı ya da farklı sektörlerin veya o sektöre dair ürün ve hizmet sağlayan firmaları bir araya getirmek amaçlı yapılabilir. Fuar düzenlenen ülkelerde alıcı ve satıcıları bir araya getirerek ticaretin canlanması için yapıldığı gibi global çapta farklı ülkelerdeki aynı sektörde hizmet veren ve alan kişileri bir araya getirerek belirli yer ve tarihlerde belirli sürelerde düzenlenmektedir. Fuar organizasyonları geniş bir network imkanı sağlarken şirketlerin yeni iş bağlantıları, anlaşmalar, sözleşmeler yapabilmesi, yeni tedarikçiler edinebilmesi ve sektör güncel hareketlerini takip edebilmek amacıyla ciddi önem taşımaktadır.

Fuar organizasyonları dünya genelinde birçok ülkede ve birbirinden farklı çok fazla sayıda sektör ve alanda düzenlenmektedir. Fuar organizasyonlarında katılımcı firmalar şirketleri adı altında stantlar edinir, fuara katılan tüm şirket ve bireylere ürünlerini ve hizmetlerini tanıtma imkanı elde ederler. Bu da bir şirketin tanınırlığının artması ve daha çok müşteri kitlesine ulaşmak anlamına gelir.

Fuar organizasyonlarında katılımcı firmaların birçok konuda hizmet alımına ihtiyacı olmaktadır. Konaklama, stant, ekipman, transfer, hosteslik, yiyecek içecek, yabancı ziyaretçi ve katılımcılar için tercüme hizmeti gibi hizmetleri sağlayan firmalar oluşmuş fuarcılık sektörünün ortaya çııkmasını sağlamıştır.

Fuar tercümanlığı deneyim ve akıcı dil yetkinliği gerektirmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonları kapsamında profesyonel deneyim ve hizmet sunulmaktadır. Fuar organizasyonlarında görev alacak tercümanların iletişimi yüksek olmalı ve firma ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde aktarabilmelidir.

Fuar tercüme hizmetleri ve detaylı bilgilendirme için 0212 221 45 21 numaralı telefon numaramızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Sertifikalarımız