Hakkımızda


Hakkımızda

Kurulduğu günden bu yana etik değerlerine bağlı kalarak tercüme sektöründe profesyonel ve kaliteli tercüme hizmeti sağlamayı amaç edinmiş olan Kurumsal Tercüme, uzun yılların getirmiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile sektördeki varlığını sürdürmektedir. Kurumsal Tercüme ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim şekli yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak Kurumsal Tercüme dünya genelinde yaptığı iş birlikleriyle Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir.

İlkeli ve dürüst çalışmayı misyon edinen Kurumsal Tercüme, tüm çalışmalarında müşteri memnuniyetini, güveni, başarıyı sürdürmeyi, kaliteden ödün vermeden rekabetçi olmayı, başarı yolunda sektördeki değişim ve gelişimleri takip etmeyi ve faaliyet alanlarının hepsinde öncülüğü korumayı, profesyonel ailesini her daim genişletmeyi ve etik değerlerini tüm takım arkadaşlarına da benimsetmeyi amaç edinmiştir.

Tercüme sektöründe hizmet verdiği yazılı ve sözlü tüm tercüme alanlarında (tıp, teknik, hukuk, finans, akademik, bilişim, otomotiv, inşaat) uzman tercüman, editör, proje sorumluları ve denetmenlerden oluşan tam zamanlı ve proje bazlı kadrosunu her geçen gün genişletmekte olup, en iyi hizmet kalitesi için hizmet içi eğitim ve motivasyonlarını büyük bir özveri ile yerine getirmektedir.

Hız, kalite ve uygun fiyat politikası üçlüsünü tek bir potada eriten Kurumsal Tercüme tüm dillerde uzman ekibiyle yurtiçi ve yurtdışı pazarda sektör nabzını tutmaya devam etmektedir.

Kurumsal Tercüme, Okeanos Danışmanlık Dil Hizmetleri İç ve Dış Ticaret San.Ltd.Şti. tescilli markasıdır...

Sertifikalarımız